Logo

Глобальна підтримка eTeachers для українських вчителів, українських студентів та українських шкіл

Реєстрація вчителів України

Глобальна підтримка eTeachers для українських вчителів, українських студентів та українських шкіл

 

Наша онлайн платформа може бути використана для тощо, щоб українські вчителі могли залишатися на зв’язку зі свєю шкільною спільнотою, незалежно від того, де вони знаходяться. Їхня фактична адреса в Україні буде використана в якості відправної точки зв’язку.

Ми також пропонуємо нашу платформу безкоштовно, щоб дозволити вчителям-добровольцям у приймаючих країнах допомагати переміщеним дорослим українцям з онлайн-уроками англійської мови для щоденного життя або роботи.

Ця сторінка та спеціальна реєстраційна сторінка для вчителів України написані українською мовою для зручності реєстрації. Викладачі та студенти повинні використовувати інструмент мовного перекладу у верхньому правому куті кожної веб-сторінки веб-сайту, щоб змінити мову веб-сайту на українську.

Кожен вчитель з України, який реєструється на нашій платформі, може ввести місце розташування на карті, яке можна переглянути в його профілі. Студенти та вчителі зараз можуть бути в будь-якій точці світу й не можуть знайти один одного. Після того, як вчитель зареєструється на нашій платформі та додасть до свого профілю розташування своєї школи в Україні на карті, їхні учні зможуть шукати розташування школи на карті на нашому веб-сайті за адресою https://eteachersglobal.com/maps і знайти своїх вчителів. Потім вчителі можуть відновити зв’язок зі своїми класами та учнями та використовувати нашу платформу, щоб організувати та запланувати онлайн-заняття за українською програмою чи навіть соціальні зустрічі онлайн, щоб підтримати добробут студентів та возз’єднати студентів зі своїми однокласниками та друзями, незалежно від того, де вони зараз знаходяться. .

Наша платформа та компанія розташовані в Ірландії, і ми тісно співпрацюємо з Посольством України в Ірландії, щоб покращити цей сайт. Вчителі та студенти з України можуть безкоштовно приєднатися до нашої платформи незалежно від того, де вони знаходяться в світі та які предмети вони викладають. Зазвичай наша платформа призначена лише для онлайн-занять з англійської мови, але вчителі з України можуть викладати будь-який предмет, який вони бажають, або навіть організовувати зустрічі студентів на нашій платформі.

Зареєструватися як вчитель

Щоб зареєструватися як Вчитель з України, скористайтеся кнопкою Реєстрація вчителя.

Ми розуміємо, що переміщені вчителі можуть надати лише обмежену інформацію про свою кваліфікацію та підтвердження особи. Будь ласка, заповніть якомога більше інформації в реєстраційній формі. Потім наша команда працюватиме з вами та нашими радниками місцевого уряду України, щоб підтвердити ваш статус і дозволити вам викладати на нашому сайті.

Якщо інший вчитель з вашої школи вже перевірений і активний на нашому сайті, ми приймемо заяву від нього, щоб підтвердити вашу особу.

Після того, як ви заповнили форму онлайн-реєстрації, натисніть на посилання, яке негайно надішле вам листа, щоб підтвердити адресу вашої електронної пошти.

Потім ми перевіримо надану вами інформацію та зв’яжемося з вами, щоб продовжити реєстрацію.

Після реєстрації та схвалення як вчителя на нашому сайті ви зможете додати карту розташування вашої школи до свого профілю з інформаційної панелі. Ви зможете додати до свого онлайн щоденника стільки індивідуальніх або групових занять, які можна забронювати, скільки вам буде потрібно.

Після цього ваші учні зможуть знайти свою школу та вчителів на https://eteachersglobal.com/maps , а також забронювати місця на запланованих вчителями уроках або онлайн зустрічах.

Це означає, що вчителі та учні з України, незалежно від того, де вони перебувають у світі, матимуть змогу залишатись за зв’язку зі своїми вчителями за зустрічатись онлайн так часто, як це буде необхідно, а також продовжувати навчання згідно зі своїм українскьим розкладом з дому.  Користування платформою буде повністю безкоштовним, як тільки викладачі встановлять нульову плату за навчання на панелі керування.

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, зв’яжіться з нашою командою в будь-який час за допомогою контактної форми на веб-сайті за адресою https://eteachersglobal.com/contact-eteachers-global.

У верхній частині кожної сторінки цього сайту є інструмент Google Translate, за допомогою якого можна перекласти весь текст сайту українською мовою. Будь ласка, напишіть нам своє повідомлення вашою рідною мовою. Будь ласка, зв’яжіться з нами в будь-який час з будь-якими запитаннями чи пропозиціями, які у вас можуть виникнути.