Logo
0.0
0 Review
0.00
Per Hour
Availability This Week (One to One Tuition)
  • Monday Not Available
  • Tuesday
  • Wednesday Not Available
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday Not Available
  • Sunday Not Available
ELE Qualifications
  • Учитель української
Тестовий вчитель перший

Тестовий вчитель перший

Київ, Ukraine

About The Tutor

Привіт від команди eTeachers в Ірландії!

Це обліковий запис вчителя для тестування, щоб показати вчителям в Україні, як ми можемо допомогти їм залишатися на зв’язку зі своїми учнями, які були змушені покинути свої домівки в Україні.

eTeachers Global тісно співпрацює з українськими органами влади в Ірландії, щоб дозволити вчителям в Україні, які мають кваліфікацію, визнану урядом України, реєструватися на нашому веб-сайті.

Якщо ви вчитель української мови в Україні чи деінде і бажаєте безкоштовно використовувати нашу платформу для навчання своїх студентів онлайн, зареєструйтеся як викладач за посиланням на передній частині нашого сайту.

На кожній сторінці веб-сайту є інструмент перекладу Google, за допомогою якого ви та ваші студенти можете перекласти весь веб-сайт українською мовою. eTeachers Global дуже уважно ставиться до того, кого ми приймаємо як викладачів на сайті.

Ми приймаємо лише кваліфікованих викладачів. Ось чому ми маємо контрольний список необхідних кваліфікацій у нашій онлайн-формі реєстрації вчителя. Українські вчителі мають право поставити галочки в контрольному списку та заповнити якомога більше інформації разом зі своїми контактними даними.

Якщо вони не мають необхідних документів, просто завантажте будь-який порожній документ або зображення та перейдіть до реєстрації.

Потім ми будемо працювати з посольством України та органами влади в Ірландії, і ми зв’яжемося з вами, щоб вручну підтвердити ваш статус зареєстрованого вчителя з України. На нашому веб-сайті ви можете ввести адресу карти, щоб ваші учні могли легко вас знайти.

Ми пропонуємо вам використовувати назву та адресу вашої школи, навіть якщо ваша школа більше не працює.

Тоді ваші учні з усієї України, Європи та світу зможуть знайти своїх вчителів, які шукають свою стару школу на нашій карті вчителів за адресою https://eteachersglobal.com/maps. Ми закріпили українську адресу веб-сайту https://eteachers.com.ua, щоб наш сайт було легко знайти для українських вчителів та студентів.

Ми будемо тісно співпрацювати з Посольством України в Ірландії протягом наступних кількох тижнів, щоб покращити нашу підтримку.

Тим часом ми запрошуємо українських вчителів зареєструватися на нашому сайті, щоб ми могли перевірити їхні повноваження в українській владі в Ірландії та схвалити їх викладання на нашому сайті.

Якщо у вас виникли запитання, надішліть електронний лист на адресу [email protected] англійською чи українською мовою, і ми відповімо вам українською чи англійською, як вам подобається.

З найкращими побажаннями від команди eTeachers Global.

Directions

WHAT STUDENTS SAY

0.0
0 Review
5 star
(0)
4 star
(0)
3 star
(0)
2 star
(0)
1 star
(0)

Sort By: